LIGA AKADEMICKA ROCKET LEAGUE

LIGA AKADEMICKA ROCKET LEAGUE

FAZA GRUPOWA

Grupa A Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Lwy [PG] 2 2 - 6 4
Elektryczni [PP] 3 2 1 6 2
Wataha [WAT] 3 1 2 3 -2
Medrobaki [WUM] 2 - 2 0 -4

Grupa B Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Magowie Black [POLSL] 2 2 0 6 3
Lwy Akademia [PG] 3 2 1 6 3
Ninja Red [PJATK] 3 1 2 3 -3
AGHresorzy Blue [AGH] 2 - 2 0 -1
Grupa C Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Morsy [UG] 2 2 - 6 4
Heliosi [UMK] 3 2 1 6 2
Ninja Yellow [PJATK] 3 1 2 3 -2
Mechy [UKW] 2 - 2 0 -4
Grupa D Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Magowie White [POLSL] 2 2 - 6 4
Gryfy [US] 3 2 1 6 2
Krasnoludy [UEKAT] 3 1 2 3 -3
Tęgie Mosty [UWR] 2 - 2 0 -3
Grupa E Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Bankierzy [WSB] 2 2 - 6 4
Krasnale [PWR] 3 2 1 6 2
UŁani [UŁ] 3 1 2 3 -2
Paprykarze [ZUT] 2 - 2 0 -4
Grupa F Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Ninja Purple [PJATK] 2 2 - 6 4
AGHresorzy Green [AGH] 3 2 1 6 2
Koziołki Meteor [UAM] 3 1 2 3 -2
Zjawy [PRZ] 2 - 2 0 -4
Grupa G Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Ninja Green [PJATK] 2 2 - 6 4
KATci [UEKAT] 3 2 1 6 1
Rycerze Kazika [UKW] 3 1 2 3 -1
Smilodony [PWSZ] 2 - 2 0 -4
Grupa H Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Wikingowie [ZUT] 2 2 - 6 4
Górale [ATH] 3 2 1 6 2
Ninja Blue [PJATK] 3 1 2 3 -3
Koziołki [UAM] 2 - 2 0 -3

FAZA GRUPOWA

Grupa A Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Lwy [PG] 2 2 - 6 4
Elektryczni [PP] 3 2 1 6 2
Wataha [WAT] 3 1 2 3 -2
Medrobaki [WUM] 2 - 2 0 -4

Grupa B Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Magowie Black [POLSL] 2 2 0 6 3
Lwy Akademia [PG] 3 2 1 6 3
Ninja Red [PJATK] 3 1 2 3 -3
AGHresorzy Blue [AGH] 2 - 2 0 -1
Grupa C Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Morsy [UG] 2 2 - 6 4
Heliosi [UMK] 3 2 1 6 2
Ninja Yellow [PJATK] 3 1 2 3 -2
Mechy [UKW] 2 - 2 0 -4
Grupa D Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Magowie White [POLSL] 2 2 - 6 4
Gryfy [US] 3 2 1 6 2
Krasnoludy [UEKAT] 3 1 2 3 -3
Tęgie Mosty [UWR] 2 - 2 0 -3
Grupa E Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Bankierzy [WSB] 2 2 - 6 4
Krasnale [PWR] 3 2 1 6 2
UŁani [UŁ] 3 1 2 3 -2
Paprykarze [ZUT] 2 - 2 0 -4
Grupa F Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Ninja Purple [PJATK] 2 2 - 6 4
AGHresorzy Green [AGH] 3 2 1 6 2
Koziołki Meteor [UAM] 3 1 2 3 -2
Zjawy [PRZ] 2 - 2 0 -4
Grupa G Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Ninja Green [PJATK] 2 2 - 6 4
KATci [UEKAT] 3 2 1 6 1
Rycerze Kazika [UKW] 3 1 2 3 -1
Smilodony [PWSZ] 2 - 2 0 -4
Grupa H Mecze Wygrane Przegrane Punkty Bilans
Wikingowie [ZUT] 2 2 - 6 4
Górale [ATH] 3 2 1 6 2
Ninja Blue [PJATK] 3 1 2 3 -3
Koziołki [UAM] 2 - 2 0 -3

OGLĄDAJ I ZGARNIAJ NAGRODY

NADCHODZĄCE MECZE

poniedziałek, 30 Listopad
Wataha [WAT]
18:00 0 - 2
Elektryczni [PP]
Ninja Red [PJATK]
18:25 0 - 2
Lwy Akademia [PG]
Ninja Yellow [PJATK]
18:50 0 - 2
Heliosi [UMK]
Górale [ATH]
19:15 2 - 0
Ninja Blue [PJATK]
Krasnale [PWR]
19:40 2 - 0
UŁani [UŁ]
Koziołki Meteor [UAM]
20:05 0 - 2
AGHresorzy Green [AGH]
KATci [UEKAT]
20:30 3 - 2
Rycerze Kazika [UKW]
Gryfy [US]
20:55 2 - 0
Krasnoludy [UEKAT]

Copyright 2020 Ligaakademicka.pl. All rights reserved.

Copyright 2020 Ligaakademicka.pl. All rights reserved.